Каталог товарів
Фільтр

Велотруси – найважливіший елемент професійної велоформи. Як правило, це не сковують рухів, короткі і облягаючі шорти вище за коліно. Виготовляються із синтетичної високоякісної тканини, що має високу еластичність, водовідвідні та «дихаючі» властивості. Формула складу тканини, з якої виготовляються жіночі та чоловічі велотруси, у кожного бренду запатентована і має свої переваги в порівнянні з дешевими китайськими «аналогами».

Окрім ергономічного крою та стильного дизайну, даний вид велоодягу зобов'язаний мати дійсно зручний і якісний памперс. Ця частина велосипедних трусів повинна чудово відводити вологу, мінімізувати можливість натирання та дебатування ніжної шкіри, служити гідним амортизатором для захисту п'ятої точки від ударів та поштовхів. Варто зазначити, що кожен виріб шиється з урахуванням анатомічних особливостей організму, тому існують жіночі та чоловічі велотруси з памперсом.

На нашому сайті представлені різні брендові велосипедні шорти та труси:

• Велотруси без лямок – підходять для літніх велопрогулянок та теплої погоди.

• Велотруси з лямками – забезпечують максимум комфорту за рахунок неможливості сповзання екіпірування.

• Велотруси з лямками ¾ – ідеальний варіант для велоїзди в демісезоння та холодну пору року.

Придбати велотруси з памперсом у Києві з доставкою по Україні

Онлайн-каталог нашого сайту присвячений професійному велосипедному екіпіруванню. Тут Ви зможете вибрати та купити велотруси та велошорти з памперсом від брендових виробників, які відповідають за якість продукції. Вартість кожної моделі залежить від експлуатаційних характеристик виробу. Доставка здійснюється в будь-яке місто України.