Каталог товарів
Фільтр

Жіноча велоформа – найважливіший елемент в арсеналі велосипедистки професіонала. Без правильно підібраного екіпірування можна забути про високі результати, стиль і зручність під час їзди. Навіть новачок знає, що існує пошитий за спеціальними лекалами велоодяг для жінок і для чоловіків. Вони відрізняються не лише дизайном, а й анатомічно зручним кроєм, завдяки якому спортсмен почувається максимально комфортно. Жіночий велоодяг має вкорочений крок, витонченіший крій і тонку талію.

Жіночий памперс велошорт та велоштанів має більш укорочений вигляд, виглядає естетичніше. Брендові моделі випускають безшовні вироби, завдяки яким мінімізується ризик натирання та дебатування ніжних місць.

  • Жіночі топи та велоліфчики від виробників спортивного одягу дозволяють підтримувати груди навіть при їзді нерівною місцевістю.
  • Веломайки та інший верхній одяг виготовляється за допомогою спеціальних лекал: виріб облягає тіло, має кілька спеціальних анатомічних виточків під груди. Для зручності на спині є зручні кишені, в які можна покласти необхідні дрібні предмети та приладдя (телефон тощо).
    • Одяг для велосипедистів, представлений у каталозі нашого інтернет-магазину велоформи, виготовляється виключно з високоякісних, запатентованих кожним виробником матеріалів. У нас можна знайти моделі від таких відомих італійських (і не тільки) брендів як Biemme, Giordana, Marcello Bergamo, MOA Sport, Nalini, Santini, Sportful та ін.

      Придбати у Києві велоодяг для жінок з доставкою по Україні

      Вичерпний вибір професійного одягу для велоспорту, представлений у нас на сайті, дозволяє швидко вибрати та купити велоодяг для жінок, чоловіків та дітей. Вартість залежить від бренду виробника та експлуатаційних характеристик виробу. Доставка здійснюється у всі міста України.