Каталог товарів
Фільтр

Веловзуття – важлива частина професійної велоформи, без якої на відмінних результатів чекати не доводиться. Залежно від призначення, сезонності та індивідуальних вимірів стопи, існують безконтактне та контактне веловзуття MTB (МТБ) та шосейне.

Гірські туфлі підходять для гірського велоспорту, кросових гонок, їзди по гравію та бездоріжжю. Кожна брендова модель розробляється з урахуванням анатомічних особливостей жіночої та чоловічої стопи, має укріплену підошву, фіксатор п'яти та міцну застібку, за рахунок яких забезпечується ідеальна посадка взуття та максимальна передача зусилля на педалі.

Шосейне велосипедне взуття зазвичай має невелику вагу за рахунок використання легких та міцних матеріалів у виготовленні підошви. Фіксація ноги здійснюється запатентованими надлегкими механізмами, а ефективна транспірація - рахунок використання високоякісного мікроперфорованого волокна, що зменшує аеродинамічний опір.

На нашому сайті представлено багато моделей веловзуття відомих італійських та європейських брендів:

• Велотуфлі MTB – літнє, демісезонне та зимове веловзуття для гірського байка від таких відомих виробників як NorthWave, Spiuk, Nalini, Vittoria та ін.

• Шосейне веловзуття – жіночі та чоловічі брендові моделі взуття для швидкісних гонок рівними трасами.

• Велобахіли – допоможуть зберегти тепло та захистять від промокання у прохолодну пору року.

Придбати контактне веловзуття у Києві з доставкою по Україні

Асортимент професійного екіпірування, представленого на нашому сайті, дозволяє швидко вибрати та купити веловзуття від відомих та перевірених виробників. Ціна кожної моделі залежить від експлуатаційних характеристик виробу. Доставка здійснюється по всій території України.