Каталог товарів
Фільтр

Велосипедна куртка – це невід'ємна частина велоформи професійного велосипедиста, яка захищає спортсмена від впливу негативних погодних умов, таких як вітер, дощ чи сніг. Залежно від свого призначення та температури навколишнього середовища, цей вид екіпірування може бути літнім, демісезонним та зимовим. Сезонність виробу вказується в характеристиках, тому навіть новачкові велоспорту буде легко зорієнтуватися в тому, чи правильно підібрано його власне велоекіпірування. Важливо пам'ятати, що літня велокуртка від дощу та вітру не допоможе у холодну погоду, а зимова термокуртка буде недоречною у спеку.

Лекала, що використовуються при пошитті жіночих та чоловічих велокурток відрізняються. Жіночі моделі звужені у плечах, мають талію, елегантний крій. Чоловічі термокуртки зазвичай ширше в плечах, звужені донизу. Існують вироби унісекс, які підходять як чоловікам, так і жінкам.

На нашому сайті представлені різні брендові моделі велосипедних курток:

  • Велосипедні ветровки – чудово захищають від сильного вітру. Матеріал – спеціальна мембранна тканина, що забезпечує максимум комфорту.
  • Велодощовики – відрізняються від веловітровок специфікою пошиття. Задня частина (спина) подовжена, а на рукавах є спеціальні манжети, що не пропускають вологу.
  • Термокуртки (зимові мембранні велокуртки) – повністю пошиті із спеціального матеріалу, що забезпечує тепло та сухість тіла спортсмена навіть у негоду.
  • Веложиліт – врятує від зустрічного вітру у теплу погоду.

Придбати велокуртку в Києві з доставкою по Україні

Широкий асортимент професійного велоекіпірування, представленого на нашому сайті, дозволяє швидко вибрати та купити велокуртку (веловітровку) від італійських, американських, бельгійських та інших виробників. Для Вашої зручності, ціна вказана у гривнях, євро та доларах. Доставка здійснюється у всі міста України.