Каталог товарів
Фільтр

Велокомбінезони

Велокомбінезон – це частина велоформи професійного спортсмена, завдяки якій досягається максимальний комфорт та підвищення ефективності велоїзди. Велосипедний комбінезон має ряд переваг перед непрофесійним спортивним екіпіруванням, яке вибирається за незнанням новачками. По-перше, при довгих велопрогуляннях роздільні велокостюми зазвичай з'їжджають або підскакують вгору, що може викликати масу незручностей у невідповідний момент. По-друге, цілісний велосипедний костюм річ ​​універсальна і при правильному підборі розміру прослужить дуже довго (існують навіть моделі для тріатлону). По-третє, всі моделі від брендових виробників виготовляються з високоякісних еластичних матеріалів, що забезпечують захист від вітру та дощу, відведення вологи, а також дихаючий ефект, який дозволяє шкірі залишатися сухою та не пріти. Сучасні вироби шиються з урахуванням технології Anti-UV, що забезпечує додатковий захист від ультрафіолетового випромінювання.

Лекала, що використовуються при пошитті чоловічих та жіночих велокомбінезонів, відрізняються. Це анатомічними особливостями організму. Жіночі моделі мають укорочений крок, приталений фасон, укорочений памперс та виточки під груди. Чоловіче екіпірування розширене у плечах, має подовжений крок та зручний чоловікам памперс. Всі моделі велосипедних комбінезонів усередині мають спеціальні силіконові смужки та манжети. Завдяки цим вставкам виріб не сповзає та не натирає ніжні місця.

Придбати у Києві велокомбінезон з доставкою по Україні

Представлене в онлайн-каталозі нашого сайту професійне екіпірування від брендових виробників допоможе швидко визначитися з вибором та купівлею велокомбінезону, велоформи та велоаксесуарів. Для Вашої зручності ціна на сайті вказана у гривнях, євро та доларах. Доставка здійснюється у всі міста України.