Каталог товарів
Фільтр

Велоштани – узагальнена назва низки моделей велосипедного екіпірування з довгими штанинами, що закривають коліна. При підборі даного виду велоодягу слід звернути увагу на кілька критеріїв. По-перше, слід купувати велосипедні штани виключно за розміром. По-друге, необхідно підбирати максимально якісний виріб, що задовольняє особисто вашим уподобанням. По-третє, враховувати метеорологічні особливості вашого регіону та сезон використання виробу.

Крім яскравого дизайну, що запам'ятовується, і ергономічного крою, при виборі велосипедних штанів найбільшої уваги заслуговує памперс - спеціальна вставка в пахвинній області, що забезпечує максимальний комфорт і захист ніжних місць від ударів, натирань і дебату. Не слід забувати про те, що існують жіночі та чоловічі велоштани з памперсом і різниця між ними значуща. Пояснюється це специфічним кроєм памперса, що враховує анатомічні особливості організму.

На нашому сайті представлені різні моделі брендових велоштанів:

• Велорейтузи з лямками – забезпечують ідеальну посадку екіпірування. Підтримують м'язи в тонусі під час фізичного навантаження, мають підвищену міцність і високу еластичність. Лямки виконані з дихаючого матеріалу, що мінімізують можливість натирання.

• Велорейтузи без лямок – гарантують комфорт при їзді на тривалі дистанції, залежно від сезонності мають різні характеристики (літні та зимові велоштани).

• Велобермуди – мають оптимальну повітропроникність і потовиділення. Мають підвищену стійкість до зношування.

Придбати велоштани у Києві з доставкою по Україні

Широкий асортимент професійного велосипедного екіпірування, представленого в онлайн-каталозі нашого сайту, дозволяє швидко вибрати та купити чоловічі та жіночі велоштани, вартість яких залежить від бренду виробника та експлуатаційних характеристик кожної моделі. Доставка здійснюється у всі міста України.