Каталог товарів
Фільтр

Велокостюми

Велокостюм – це та частина велоформи, яку можна назвати основою основ. Найбільш популярним різновидом цього виду екіпірування вважається велокомбінезон. Велосипедний костюм забезпечує максимальний рівень комфорту під час їзди. Окрім цього, велосипедна форма від брендового виробника виглядає стильно та цілісно. Такого результату не досягти у випадку з підібраними «на око» велофутболкою та велошортами.

Крій та пошиття чоловічих та жіночих велокостюмів відрізняється. Це зумовлюється анатомічними особливостями людського організму. Жіночі моделі мають укорочений крок, більш витончений крій, місце для грудей та тонку талію. Памперс шиється з усіх анатомічних нюансів жіночого організму, має укорочену форму. Чоловічий велосипедний костюм має подовжений крок, надкомфортний анатомічний памперс, у плечах виріб розширений. У всіх виробах ззаду вшиті зручні кишені для необхідних у дорозі дрібниць.

Під час пошиття професійного екіпірування виробники використовують високотехнологічні матеріали, завдяки яким забезпечується максимальні показники продуктивності спортсмена. Унікальні для кожного бренду тканини з еластичних волокон відводять вологу, захищають від вітру та дощу, дозволяючи шкірі велоспортсмена дихати і не пріти. Додатковий захист від ультрафіолетового випромінювання в рази підвищує насолоду від велопрогулянки.

Придбати велокостюм у Києві з доставкою по Україні

Завдяки широкому асортименту професійного велоекіпірування представленого на нашому сайті, Ви зможете швидко вибрати та купити велокостюм та велоформу від брендових італійських та американських виробників. Ціна на сайті для Вашої зручності вказана у гривнях, доларах та євро. Доставка здійснюється у всі міста України.