Каталог товарів
Фільтр

Велоодяг – невід'ємний атрибут велосипедного спорту. Залежно від індивідуальних переваг спортсмена, може мати певну сезонність, виготовлятися з різних якісних матеріалів, мати свій неповторний і оригінальний дизайн.

Новачки, які використовують велосипед виключно з метою пересування чи прогулянки, нерідко зупиняються на звичайних спортивних костюмах вільного крою, але професіонали знають, що в такому одязі далеко не поїдеш. Відомий факт, що хороший брендовий велосипедний одяг не тільки забезпечує максимум комфорту при тривалих заїздах, а й збільшує ефективність велоїзди за рахунок ергономічного крою кожної моделі.

Гардероб професійного велосипедиста часто складається з велокомбінезону, веломайки (з рукавами або без), велотрусів або велошорт, велоштанів, веловітровок та велокурток. Не обійтися і без зручного веловзуття, міцного, але легкого шолома, перевіреного захисту, компресійної білизни, велоперчаток, велоносків та інших аксесуарів, потреба яких визначається кожним спортсменом індивідуально. У нашому інтернет-магазині велоодягу є все, щоб зробити їзду на велосипеді максимально зручною та результативною.

Придбати велоодяг у Києві з доставкою по Україні

Широкий асортимент товарів, представлених на нашому сайті, дозволяє швидко вибрати та купити велоодяг від італійських та європейських виробників. Для вашої зручності ціни на нашому сайті вказані у євро, доларах та гривні. Доставка здійснюється в будь-яке місто України.