Каталог товарів
Фільтр

Велошоломи

Велошлем – безумовно важлива частина екіпірування велосипедиста. Основним завданням велосипедного шолома є пом'якшення енергії удару при зіткненні, що дозволяє зберегти здоров'я та життя спортсмена навіть у критичних ситуаціях. Виготовляється цей вид екіпірування з декількох матеріалів: жорстких і пористих. З жорсткого матеріалу (пластик, вуглецеве волокно) виробляється верхній гладкий шар виробу, який при зіткненні максимально мінімізує пікову силу удару, перетворюючи її на ковзання по поверхні асфальту. Другий шар шолома для велосипедиста виготовляється з пінополістиролу, матеріалу, що пом'якшує поштовх і оберігає голову від пошкодження.

При виборі велошолома слід пам'ятати, що існують велошоломи чоловічі, жіночі, дитячі та унісекс. В основному вони відрізняються діаметром, вагою та дизайном. Деякі моделі оснащені регулятором стиснення об'ємом голови.

За призначенням існують:

  • Шоломи для шосе – безкозиркові моделі з мінімальною вагою.
  • Для крос-кантрі та маунтинбайка – екіпірування підходить для змагань з бездоріжжя, велопрогулянок, велотуризму. Відмінна риса - знімний козирок та гарна вентиляція.
  • Витягнуті шоломи для гонок – мають високі аеродинамічні показники, мінімально вентильовані.
  • Шолом-котелок - підходять для ВМХ, велотріал, стріт.
  • Full Face – для супер-екстремальних видів спорту (даунхілл тощо).

Придбати велошолом у Києві з доставкою по Україні

Асортимент професійного велосипедного екіпірування від брендових виробників дозволяє швидко вибрати та купити велошоломи різних розмірів. Крім дорослих моделей, у нас є яскраві дитячі велосипедні шоломи, які, напевно, сподобаються спортсмену-малюку. Ціна на сайті для Вашої зручності представлена ​​у гривнях, доларах та євро. Доставка здійснюється у всі міста України.

Велошоломи - купити у Києві з доставкою по Україні