Каталог товарів
Фільтр

Чоловіча велоформа – це невід'ємний елемент професійного велосипедиста, який розуміється на ефективності правильно підібраного екіпірування. Не секрет, що крій велоодягу для чоловіків та жінок відрізняється. Це зумовлюється анатомічними особливостями людського організму. Чоловічий велоодяг має подовжений крок, не такий витончений крій, як у жіночих моделей, іншу форму памперса.

  • Велошорти і велоштани мають крій, що обтягує. Це дозволяє мінімізувати опір при їзді на високих швидкостях. Для максимального комфорту памперс виготовляється з урахуванням чоловічих особливостей організму.
  • Веломайки та інший верхній одяг виготовляється за допомогою спеціальних лекал: виріб розширений у плечах і звужується донизу. Для зручності на спині є зручні кишені, в які можна покласти необхідні дрібні предмети та приладдя (телефон тощо).

Брендовий одяг для чоловіка велосипедиста виготовляється з високоякісних матеріалів. Екіпірування, виготовлене з таких тканин, дозволяє шкірі спортсмена дихати і не пріти, а унікальні еластичні волокна матеріалу відводять вологу та захищають від вітру та дощу. Сучасні моделі одягу для велоспорту додатково мають технологію Anti-UV, що забезпечує максимальний захист від ультрафіолетового випромінювання. Кожен виробник має унікальні розробки, що дозволяє підбирати спортсменам ідеальний варіант форми під себе.

Придбати у Києві велоодяг для чоловіків з доставкою по Україні

Завдяки широкому асортименту товарів, представлених у каталозі нашого інтернет магазину велоформи, Ви можете швидко вибрати та купити велоодяг для чоловіків, жінок та дітей. Ціна залежить від бренду, характеристик виробу та ін. Доставка здійснюється у всі міста України.