Каталог товарів
Фільтр

Зимовий велоодяг

Зимовий велоодяг – та частина спорядження, без якої професійному велосипедисту в холодну пору року просто не досягти поставленої мети. Новачки, що катаються на велосипеді в межах міста, під час велопрогулянок у мороз часто одягаються в теплий міський або спортивний одяг і його їм цілком вистачає. Однак, якщо Ви любитель чи професіонал, і для Вас головне – це результат, максимум функціональності, безпеки та комфорту, то без якісної зимової велоформи ніяк не обійтися.

Як правило, в комплект екіпірування на холодну пору року, крім комплекту велосипедної форми, входять:

  • Термобілизна – вироби з еластичної, антибактеріальної та гіпоалергенної тканини, які одягають на голе тіло. Часто мають безшовний крій, щоб уникнути натирання ніжних місць.
  • Велопанчохи - надіваються першим шаром на тіло. Багато моделей мають начіс і ергономічну гумку для максимально зручної посадки на ногу.
  • Велоаксесуари – велоперчатки, велоноски, велогетри та ін. дозволяють велосипедисту добре утеплитися, при цьому не знижуючи показників продуктивності.
  • Веловзуття та аксесуари до неї.

Брендовий зимовий велоодяг для чоловіків, жінок і дітей виготовляється з високоякісних матеріалів, що дозволяють зберегти тіло в теплі та сухості. Кожен виробник використовує свої технології для створення ергономічних тканин, що дихають, це дозволяє спортсмену індивідуально підбирати екіпірування, що відповідає особистим вимогам.

Придбати у Києві зимовий велоодяг з доставкою по Україні

Широкий асортимент екіпіровки та аксесуарів, представлених в онлайн-каталозі нашого інтернет магазину велоодягу, дозволяє швидко вибрати та купити зимовий велооформ (велоодяг). Вартість кожної моделі залежить від бренду, розміру, експлуатаційних характеристик. Доставка здійснюється у всі міста України.