Каталог товарів
Фільтр

Велосипедні ветровки

Веловітрування – це вид велокуртки, що захищає тулуб велоспортсмена від несприятливих погодних умов, що супроводжуються сильним вітром. Брендові моделі верхньої велоформи відрізняються ергономічним кроєм, якісністю, технологічністю матеріалів, тривалим терміном служби. При пошитті велосипедних вітровок виробниками використовуються індивідуальні запатентовані технології та спеціально розроблені тканини. Таким чином, навіть новачок може підібрати собі модель велосипедного ветровки, що відповідає особистим вимогам спортсмена.

Під час пошиття жіночих і чоловічих моделей, застосовуються різні лекала. Таким чином, чоловічі велокуртки мають фасон перевернутого трикутника (широкі в плечах і звужуються донизу), а жіночі мають яскраво виражену лінію талії, більший обхват у грудях.

Залежно від температури повітря навколишнього середовища та наявності опадів, професійними велосипедистами використовуються різні види велосипедних курток:

  • Велодощовик – підходить для дощової погоди. Матеріал – мембранна тканина, яка не пропускає вітер та вологу. Спинка подовжена, рукави звужені донизу.
  • Велокуртка від дощу та вітру – симбіоз дощовика та вітровки, підтримує оптимальну температуру тіла, дозволяє шкірі дихати та не пріти.
  • Мембранні веловітровки з терморегуляцією (термокуртки) – вироби на холодну погоду, як правило, складаються з трьох шарів тканини, кожна з яких виконує свою роль.

Придбати у Києві веловітровку з доставкою по Україні

На нашому сайті представлено професійне велоекіпірування. Завдяки широкому асортименту, представленому в онлайн-каталозі, Ви можете з легкістю вибрати та купити веловітровку від брендових виробників. Ціна, для Вашої зручності, вказана у гривнях, євро та доларах. Доставка здійснюється у всі міста України.