Каталог товарів
Фільтр

Веломайка – це невід'ємна верхня частина велоодягу. Даний вид велоформи підбирається індивідуально залежно від особистих уподобань велосипедиста та погодних умов. Вибір та купівля екіпірування має супроводжуватися увагою до деталей, таких як якість пошиття, крій та використані у виготовленні виробу матеріали. Тому не дивно, що вибір професійних спортсменів – це зручні та функціональні майки для велосипедної їзди від брендових виробників.

Для класичних швидкісних видів велоспорту характерною рисою велоекіпіровки є її обтічність, за рахунок якої підвищується ефективність велоїзди, та ергономічний крій, що забезпечує максимальний комфорт. Кожен виріб має стильний та яскравий дизайн, що забезпечує чудову видимість велосипедиста всім учасникам дорожнього руху.

На нашому сайті представлені різні брендові моделі велосипедних майок:

  • Веломайки без рукавів, топи – ідеальний варіант для їзди спекотним літом.
  • Веломайки з коротким рукавом – функціональний елемент успішної велопрогулянки в теплу пору року або демісезоння (з використанням велорукавів та велоперчаток).
  • Веломайки з довгим рукавом – використовуються в холодну та холодну погоду (із застосуванням велокуртки або веловітровки).

Придбати веломайку у Києві з доставкою по Україні

Широкий асортимент товарів, представлених на нашому сайті, дозволяє вибрати та купити веломайку від виробників зі світовим ім'ям. Для вашої зручності ціни на нашому сайті вказані у євро, доларах та гривні. Доставка здійснюється у всі міста України.